Argëtim për të rritur dhe fëmije

Resorti Bojo – aty ku të sheh syri natyrën në të gjitha format e saj

4000 metra katror hapësirë e gjelbëruar, me pemë  nga ullinjtë, palmat e deri tek lulet dekorative. Argëtim pafund për fëmijët tuaj mes freskisë së barit dhe të detit me një kënd lojrash për një verë të pa harrueshme. Për të rriturit, Resorti Bojo ju ofron gjatë gjithë vitit të bëheni pjesë e aktiviteteve sportive ujore, si dhe të eksploroni natyrën përmes udhëtimeve me barka në pikat turistike të gjirit të Vlorës, plazhit ekzotik të Karaburunit, Sazanit dhe zonat perreth.

Beach Bar dhe Plazh

Tek Resorti Bojo plazhi është i strukturuar, i ndarë në zona, ku mbizotëron qetësia dhe uji i pastër si kristali. Çadrat komode për gjithë familjen kanë hapësrë të bollshme nga njëra – tjetra për t’ju dhënë privatësinë e kërkuar.

E gjithë eksperienca shoqërohet me përsosmërinë e servirjes së coctaile-ve nga Beach Bari. Çdo ditë organizohen Dance – Zumba me instruktorë kërcimi dhe atmosfera festive nuk mbaron kurrë..
Pushimet tuaja kthehen në një festë të vërtetë.

Restaurant

Shijo freskinë e detit në pjatën tënde!
Menu e përzgjedhur në mjedisin elegant të restorantit dhe picerisë tek Bojo resort:

– Prodhime deti gjithmonë të freskëta

– Pica në cdo orë të ditës

– Verërat më të mira

– Servirje në natyrë dhe në ambiente të mbyllura

Një eksperiencë e pakrahasueshme mes detit dhe gjelbërimit.

HOTEL

Bojo Resort ofron komoditetin e dëshiruar për momentet tuaja të relaksit!
Dhoma për cifte dhe apartamente pushimi për familjarë
Ambiente komode, të bollshme dhe shërbim i përsosur
2 hapa nga deti
Ndjehuni si në shtëpi!

Na gjeni

Rruga Radhimë-Vlorë
Na gjeni Vlorë, Albania

+355 69 20 79 023

Rruga Radhimë-Vlorë
Vlorë, Albania

info@bojoresort.al

resortibojo

Resorti Bojo

© Copyright 2019 Bojo Resort. All Rights Reserved.

Copyrights © 2019 Bojo Resort | All rights reserved.